Apmaksa un piegāde

Apmaksa

Pašlaik pasūtījumus var apmaksāt, izmantojot šādus elektronisko maksājumu pakalpojumus:

 1. Priekšapmaksas rēķins
  Bankas pārskaitījumu var veikt uz priekšapmaksas rēķinā norādīto bankas kontu. Lūdzu, ievadiet savu pasūtījuma numuru paskaidrojuma laukā, lai nodrošinātu, ka Jūsu pasūtījums tiek apstrādāts pēc iespējas ātrāk.
  Ja maksājuma veikšanai ir nepieciešams priekšapmaksas rēķins, Jūs to varat atrast pasūtījuma informācijā (“Mans kabinets”, “Pasūtījumi”).
 2. Maksājums ar bankas karti
  Veicot priekšapmaksu, Jūs varat izmantot debeta un kredītkartes, ja esat aktivizējuši iespēju drošiem pirkumiem internetā. To ir iespējams aktivizēt savā internetbankā.
  Mirklī, kad kartes īpašnieka informācija, kartes numurs, derīguma termiņš un CVV ir aizpildīti, pasūtījuma summa tiks ieturēta no Jūsu kartes konta.
 3. Tiešais bankas pārskaitījums
  Veic tiešo bankas maksājumu no sava bankas konta. Izvēlieties banku, kuras klients Jūs esat un Jūs tiksiet novirzīts uz šis bankas mājas lapu. Ievadiet savus interneta bankas lietotāja datus un Jums atvērsies automātiski sagatavots pasūtījuma apmaksas dokuments. Apstipriniet to un veiciet maksājumu par savu pasūtījumu.

Piegāde

Preces www.zum.lv var pasūtīt 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā.

ZUM.LV internetveikals saviem klientiem piedāvā 4 veidus, kā saņemt nopirktās preces:

 1. DPD Pickup punkti
  Preču piegāde uz DPD pakomātiem un paku bodēm: pasūtījumi tiek piegādāti 2-7 darba dienu laikā. Maksimālais pakas svars 20kg, maksimālais pakas izmērs 61x44x37cm. Piegādes izmaksas uz DPD pakomātiem ir 2,99Eur.Preces uz pakomātiem un paku bodēm tiek piegādātas, tikai pēc pasūtījuma apmaksas saņemšanas. Izvēloties šo piegādes metodi, saņemsiet SMS ar PIN kodu, kad sūtījums būs piegādāts Jūsu izvēlētajā DPD Pickup punktā.
 2. ZUM Pickup punkti
  Preču izņemšana 15 ZUM Pickup punktos visā Latvijā sadarbībā ar veikalu tīklu Mājai un dārzam: “ZUM Pickup punktu saraksts” . Šis ir visātrākais veids, kā saņemt savu pasūtījumu. Noformējot pasūtījumu, izvēlies kādu no ZUM Pickup punktiem Rīgā, Jelgavā, Ventspilī, Talsos, Kuldīgā, Tukumā, Dobelē, Bauskā, Ogrē, Siguldā, Aizkrauklē, Cēsīs, Madonā vai Gulbenē, sagaidi apstiprinājuma vēstuli e-pastā, un vari uzreiz doties pēc sava pirkuma.  Visi veiktie pasūtījumi tiek apstrādāti 1 dienas laikā no pasūtījuma veikšanas brīža. Pasūtījumi, kas tiks veikti līdz 12:00, būs saņemami tajā pašā dienā, savukārt pasūtījumi, kas tiks veikti pēc 12:00, būs saņemami nākošajā darba dienā, attiecīgā Pickup punkta darba laika ietvaros. Atgādinām, ka pasūtījumi ir jāizņem 7 darba dienu laikā. Lai saņemtu pasūtījumu, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam un pasūtījuma numuram.
  Svarīgi! Pēc pasūtījuma var doties tikai pēc apstiprinājuma e-pasta vēstules saņemšanas. ka pasūtījums ir gatavs izņemšanai.
 3. DPD kurjera piegāde
  Preču piegāde uz Tavu izvēlēto adresi notiek darba dienās no 08:00-18:00 vai no 18:00-22:00. Iepriekšējā dienā saņemsiet SMS par plānoto piegādi, kā arī piegādes dienā no rīta saņemsiet SMS ar precīzu 1h piegādes laika intervālu. Kurjers zvana īsu brīdi pirms piegādes. Preču piegāde visā Latvijas teritorijā notiek 2-7 darba dienu laikā! Sūtījums tiks izsniegts tikai norādītajam saņēmējam.
  Svarīgi! Akciju periodos un svētkos piegāde var kavēties papildus 1-3 darba dienas.
 4. ZUM kurjera piegāde
  ZUM kurjera piegāde iespējama 14 pilsētās, kurās atrodas ZUM Pick-up punkti, izņemot Rīgu. ZUM kurjera piegādes izmaksas ir no 7 Eur – 40 Eur, atkarībā no preces svara un piegādes adreses.
 5. Preču izņemšana ZUM klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Zemitānu ielā 2B, darba dienās no 09:00-18:00. Saņemot apstiprinājuma īsziņu, savu pirkumu varat saņemt ZUM klientu apkalpošanas centrā Rīgā, Zemitānu ielā 2B.

Izkraušanas pakalpojums
Izvēloties piegādes veidu uz Jūsu izvēlēto adresi, pasūtījums līdz 30kg tiks piegādāts līdz Jūsu mājas/dzīvokļa durvīm. Sūtījumu ar svaru no 30-80kg kurjers palīdzēs izkraut no automašīnas, bet nenogādās Jums vēlamajā vietā. Sūtījumiem ar svaru no 30-80kg tiek piedāvāts pasūtīt izkraušanas pakalpojumu, kas tiek nodrošināts visā Latvijas teritorijā un tā cena ir 20 Eur. Par katriem nākamajiem 80kg tiek piemērota papildus maksa 10 Eur. Neizvēloties izkraušanas pakalpojumu, sūtījums tiks piegādāts līdz izvēlētajai adresei, izkraušana un uznešana jānodrošina sūtījuma saņēmējam.

DPD kurjera izmaksas piegādei uz mājām

Preču piegādes izmaksas ir atkarīgas no piegādes vietas un no preču kopējā svara:

Pasūtījuma svars līdz 3 kg 3-10 kg 10-20kg 20-30 kg 30-50 kg 50-100 kg
Rīga 3,99€ 4,99 € 6,99 € 8,99 € 11,99 € 16,99 €
Latvija 5,99 € 7,99 € 9,99 € 11,99 € 15,99 € 22,99 €